Fogadóórák 2021-22. tanév

Fogadóóra időpont foglalásához be kell jelentkezni a honlapon, melyhez előzetesen regisztrálni szükséges.

(Bármilyen technikai gond, hiba esetén, kérjük írjanak e-mailt a Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. e-mail címre!)

Következő fogadóórák időpontja: 2022. március 21-25-ig tart.

Bejelentkezni 2022. március 14., hétfő 10 órától március 18., péntek 10 óráig lehet.

Kérjük azokat a szülőket, akik időpont hiányában nem tudnak valamelyik tanárral találkozni fogadóórán, telefonon egyeztessenek pótmegbeszélési időpontot!

További információk a jelentkezéshez



Foglalásához kérjük, kattintson a tanár nevére, majd válasszon egy időpontot!

 

Fogadóórák 2021-22. tanév

  O.f. Szaktárgy Időpont Hely
Dóra Zoltán igazgató biológia egyeztetett időpontban: +36-1-225-05-06
Czitronyiné Tihanyi Ágnes igh. testnevelés egyeztetett időpontban: +36-1-225-05-06
Dr. Zarándné Krafcsik Ildikó 8.c igh. angol kedd  igh. iroda
Balassa Réka   fejlesztőpedagógus hétfő  logopédia terem
Bede Zsolt 5.b testnevelés, term.ism. hétfő  5.b
Bedéné Jászai Mária 6.a biológia, földrajz hétfő  2.b
Benkő Katalin Zsófia   angol csütörtök  angol terem
Blazsek Andrea   ének, dráma és tánc szerda  Bárdos terem
Béres Timea   angol szerda  angol terem
Boldvai Sarolta 1.b tanító hétfő  1.b
Borosnyai Katalin 1.a tanító csütörtök  1.a
Csapodiné Mihályi Csilla 7.b hittan, fejlesztőpedagógus kedd  4.a
Darányiné Egri Anikó 3.b tanító hétfő  3.b
Fehér Noémi 5.a néptánc hétfő  5.a
Fülöpné Soltész Erika 2.b napközi napközis nevelő kedd  2.b
Gannoruwa-Kelemen Kinga   testnevelés egyeztetett időpontban: +36-1-225-05-06
Gelleyné Horváth Judit 1.a napközi napközis nevelő csütörtök  1.a
Hajdu Hajnal   fizika kedd  5.a
Jablonszky Lajosné   hittan, angol hétfő  angol terem
Joláthyné Parti Rita   informatika csütörtök  informatika terem
Kisdi Eszter 4.a napközi napközis nevelő péntek  4.a
Komáromi Jánosné   hittan hétfő  3.a
Komáromi Tímea   fizika, matematika szerda  4.b
Kovács Barbara 4.b napközi napközis nevelő hétfő  4.b
Kovács Andrásné Serényi Petra   vizuális kultúra, technika kedd  kézműves terem
Lantosné Megyesi-Schwartz Dóra   ének hétfő  4.c
Legeza Erika   matematika szerda  5.a
Mandl Katalin 3.a tanító szerda  3.a
Märle Tamás 7.a történelem kedd  5.b
Morvayné Vígh Viktória 8.a matematika, kémia csütörtök  5.a
Nagy Ildikó 4.a tanító szerda  4.a
Németh Ildikó 4.b tanító hétfő  4.b
Rideg Anna   magyar, hittan kedd  4.b
Rónai Gergelyné 4.c tanító kedd  4.c
Roszmuszné Harmann Csilla   magyar hétfő  4.a
Róthné Nagy Boglárka 2.a tanító kedd  2.a
Sárközi Szilvia 3.b napközi napközis nevelő szerda 3.b
Selmeczy Csilla 1.b napközi napközis nevelő, rajz hétfő  1.b
Stróbl Kristófné 6.b magyar szerda  6.b
Tátrai Mária Anna   logopédus kedd  logopédia terem
Tóth Éva Szilvia 2.a napközi napközis nevelő kedd  2.a
Vágó Edit 2.b tanító kedd  2.b
Varga-Iványi Bernadett 4.c napközi napközis nevelő kedd  4.c
Virágné Perlaki Erzsébet 3.a napközi napközis nevelő szerda  3.a

 

Honlap üzemeltetés: Joláthyné Parti Rita