Fogadóóra időpont foglalásához be kell jelentkezni a honlapon, melyhez előzetesen regisztrálni szükséges.

(Bármilyen technikai gond, hiba esetén, kérjük írjanak e-mailt a Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. e-mail címre!)

Következő fogadóórák időpontja: 2020. március 16-19.

Bejelentkezni 2020. március 9., hétfő 10 órától, 2020. március 13., péntek 10 óráig lehet.

Kérjük azokat a szülőket, akik időpont hiányában nem tudnak valamelyik tanárral találkozni fogadóórán, telefonon egyeztessenek pótmegbeszélési időpontot!

További információk a jelentkezéshez



Foglalásához kérjük, kattintson a tanár nevére, majd válasszon egy időpontot!

  O.f. Szaktárgy  Időpont Hely
Dóra Zoltán igazgató    biológia egyeztetett időpontban: +36-1-225-0506
Czitronyiné T. Ágnes
igh. testnevelés egyeztetett időpontban: +36-1-225-0506
Bede Zsolt 8.a testnevelés, földrajz    
Bedéné Jászai Mária 5.a biológia, földrajz, testnev.    
Blazsek Andrea   ének, dráma és tánc    
Borosnyay Katalin 4.a tanító     
Csapodiné Mihályi Csilla 6.b hittan, fejl.ped.    
Darányiné Egri Anikó 2.b tanító    
Fehér Noémi 8.c néptánc    
Fehér Király Zsófia   testnevelés    
Fülöpné Soltész Erika 4.b napk. napközis nevelő, hittan    
Gelleyné Horváth Judit 4.a napk. napközis nevelő    
Hajdu Hajnal   fizika    
Jablonszky Lajosné 8.b angol     
Joláthyné Parti Rita   informatika    
Kisdi Eszter 3.a napk. napközis nevelő    
Kissné Berecz Judit 3.c tanító     
Komáromi Jánosné   hittan     
Komáromi Tímea   fizika, matematika    
Kovács Barbara 3.b napk. napközis nevelő    
Kovácsné Serényi Petra   vizuális kultúra, technika    
Lantosné Megyesi-Schwartz Dóra   ének    
Legeza Erika   matematika    
Mandl Katalin 2.a tanító     
Märle Tamás 6.a történelem    
         
Matskássy-Pulai Enikő 2.a napk. napközis nevelő    
Medvegy Krisztina 4.b tanító     
Mészáros Katalin   angol    
Morvayné Vígh Viktória 7.a matematika, kémia    
Nagy Ildikó 3.a tanító     
Németh Ildikó 3.b tanító     
Németh Katalin Zsófia   angol    
Ribiánszky Józsefné   biológia, term.ism.    
Rideg Anna   hittan, magyar    
Roszmuszné Harmann Csilla   magyar    
Róthné Nagy Boglárka 1.a tanító    
Selmeczy Csilla 2.b napk. napközis nevelő, rajz    
Stróbl Kristófné 5.b magyar     
Tihanyi Péter   hittan    
Tóth Éva Szilvia 1.a napk. napközis nevelő    
Vágó Edit 1.b tanító     
Varga-Iványi Bernadett 3.c napk. napközis nevelő    
Dr. Zarándné Krafcsik Ildikó 7.c angol