Fogadóórák 2022-23. tanév

Fogadóóra időpont foglalásához be kell jelentkezni a honlapon, melyhez előzetesen regisztrálni szükséges.

(Bármilyen technikai gond, hiba esetén, kérjük írjanak e-mailt a Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. e-mail címre!)

Következő fogadóórák időpontja:

Bejelentkezni 2022. november 21., hétfő 10 órától 2022. november 25., péntek 10 óráig lehet.

Kérjük azokat a szülőket, akik időpont hiányában nem tudnak valamelyik tanárral találkozni fogadóórán, telefonon egyeztessenek pótmegbeszélési időpontot!

További információk a jelentkezéshez



Foglalásához kérjük, kattintson a tanár nevére, majd válasszon egy időpontot!

 

Fogadóórák 2022-23. tanév

  O.f. Szaktárgy Időpont Hely
Dóra Zoltán igazgató biológia egyeztetett időpontban: +36-1-225-05-06
Czitronyiné Tihanyi Ágnes igh. testnevelés egyeztetett időpontban: +36-1-225-05-06
Balassa Réka   fejlesztőpedagógus hétfő logopédia terem
Bede Zsolt 6.b testnevelés, term.ism.  szerda  6.b
Bedéné Jászai Mária 7.a biológia, földrajz  szerda  4.b
Blazsek Andrea   ének, dráma és tánc szerda  Bárdos terem
Boldvai Sarolta 2.b tanító hétfő  2.b
Borosnyai Katalin 2.a tanító  csütörtök  2.a
Csapodiné Mihályi Csilla 8.b hittan, fejlesztőpedagógus  kedd  4.a
Darányiné Egri Anikó 4.b tanító  hétfő  4.b
Deák-Hetyey Viktória 1.b tanító  hétfő  1.b
Fehér Noémi 6.a néptánc  csütörtök  6.a
Fülöpné Soltész Erika   napközis nevelő szerda  3.b
Gannoruwa-Kelemen Kinga   testnevelés egyeztetett időpontban: +36-1-225-05-06
Gelleyné Horváth Judit   napközis nevelő csütörtök  2.a
Hajdu Hajnal   fizika  kedd  6.b
Jablonszky Lajosné   hittan, angol kedd  angol terem
Joláthyné Parti Rita   informatika  csütörtök informatika terem
Kisdi Eszter   napközis nevelő  hétfő 1.a
Komáromi Jánosné   hittan kedd  4.b
Komáromi Tímea   fizika, matematika  szerda  3.a
Kovács Barbara   napközis nevelő  szerda 1.b
Kovács Andrásné Serényi Petra 5.b vizuális kultúra, technika csütörtök technika terem
Lantosné Megyesi-Schwartz Dóra   ének szerda 2.b
Legeza Erika   matematika  szerda  6.a
Mandl Katalin 4.a tanító  szerda  4.a
Märle Tamás 8.a történelem  hétfő  6.b
Morvayné Vígh Viktória 5.a matematika, kémia  kedd  5.b
Nagy Ildikó 1.a tanító  hétfő  1.a
Rajkai Zsófia   napközis nevelő hétfő  3.a
Rideg Anna   magyar, hittan  hétfő  5.b
Rónai Gergelyné   tanító  hétfő  4.a
Roszmuszné Harmann Csilla   magyar  hétfő  6.a
Róthné Nagy Boglárka 3.a tanító csütörtök  3.a
Selmeczy Csilla   napközis nevelő, rajz hétfő  2.b
Stróbl Kristófné 7.b magyar szerda  5.b
Tátrai Mária Anna   logopédus  kedd  logopédia terem
Vágó Edit 3.b tanító  kedd  3.b
Dr. Zarándné Krafcsik Ildikó 5.c  angol kedd  1.b
Honlap üzemeltetés: Joláthyné Parti Rita